Zainteresowanie tym turniejem tak ogromne, że organizator w celu sprawnego przeprowadzenia musi dzielić zawody na dwie tury. Na czterech boiskach rozegrano aż 21 meczy w grupie chłopców i jeszcze więcej wśród dziewcząt!

W sobotę 23 lutego zatorska hala wręcz pękała w szwach, od rana tętniąc w rytmie piłki siatkowej. Rozpoczął się IV Turniej Ligowy Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn chłopców i 12 drużyn dziewcząt! Bezkonkurencyjni i niepokonani okazali się chłopcy z SOKOŁA Zator1 Bartek, Kacper i Krzysztof .. Dziewięć, to max liczba punktów, które rywale mogli im urwać w każdym pojedynku. Tuż za nimi na podium panowie z drugiej ekipy SOKOŁA. Tym razem na brąz zagrali chłopcy z SP1 Wadowice.

Dziewczęta stawiły się w komplecie – 12 drużyn. Pojedynki rozgrywały w dwóch grupach. W grupie A walczył SOKÓŁ 1 i SOKÓŁ 3 a w grupie B SOKÓŁ 2.Ponownie lepiej powiodło się zespołowi nr 1 . Dziewczyny w swojej grupie zajęły II miejsce i walczyły w finale o brąz. Tym razem dziewczyny musiały pocieszyć się nielubianym czwartym miejscem. O złoto walczyły SP 5 Wadowice z SP 1 Wadowice 1. Czwarty turniej ligowy i 100 punktów w klasyfikacji wygrały „Dziewczynki z Jedynki”. Gratulujemy zawodnikom, trenerom, opiekunom, rodzicom. Serdeczne podziękowania dla obsługi sędziowskiej, którą sprawowały starsze zawodniczki z SOKOŁA Zator- Maja, Ania, Gabi, Magda, Karo, Lidka, Zuza, Julka  .

Klasyfikacja CHŁOPCÓW

 1. Sokół Zator 1 ( Bartek, Kacper, Krzyś)
 2. Sokół Zator 2 ( Nikodem, Dawid, Tossi)
 3. SP 1 Wadowice
 4. Sokół Zator 3 (Łukasz, Kuba)
 5. SP Wysoka 1
 6. SP Wysoka 2
 7. Sokół Zator 4 ( Jacek , Krzysiek, Bartek)

Klasyfikacja DZIEWCZĄT

 1. SP 1 Wadowice 1
 2. SP 5 Wadowice 1
 3. SP 1 Wadowice 2
 4. Sokół Zator 1 (Wiki, Zuza, Karolina)
 5. SP Wysoka 2
 6. UKS Zalew Świnna Poręba
 7. SP Wysoka 1
 8. Skawa Wadowice 1
 9. Sokół Zator 2 ( Inga, Kamila, Wiki)
 10. Sokół Zator 3 ( Nikola, Ola, Ania)
 11. Skawa Wadowice 2
 12. SP 1 Wadowice 3

Renata Wacławik
foto: sportzator.com