Znakomicie dla naszych zawodniczek rozpoczął się mecz rewanżowy z Popradem Stary Sącz. Siatkarki Cordii Plus dość szybko uzyskały kilku punktowe prowadzenie. Pozwoliło to na pełną kontrolę gry w pierwszej odsłonie tego spotkania. Mimo pościgu sądeckiej ekipy, która zdołała doprowadzić do wyrównania (23:23), najważniejsze piłki meczu należały już jednak dla zatorzanek i ostatecznie set kończy się 25:23 dla Cordii Plus Zator.

W drugim secie, pewne swej siły, nasze zawodniczki pozwoliły na wyrównaną grę, co zmotywowało rywala do walki i wygranej Popradu 20:25 wyrównując stan pojedynku 1:1.

Mimo oporu jaki stawiały przyjezdne, w trzecim secie to jednak Cordia Plus dominowała na parkiecie własnej hali. Walczące do końca rywalki uznały jednak wyższość gospodyń spotkania, oddając kolejnego seta 25:21. Decydujący czwarty set, to już spokojna kontrola wyniku i wspaniałe siatkarskie akcje w wykonaniu podopiecznych Renaty Wacławik. Ostatniego seta wygrywamy ostatecznie 25:17, a całe spotkanie 3:1.

Tak widowiskowo i mądrze grająca drużyna w pełni usatysfakcjonowała przybyłych kibiców. Po raz kolejny hala ZSO Zator nie została zdobyta, a zgromadzona publiczność otrzymała dawkę siatkarskich emocji na wysokim poziomie.

CORDIA PLUS Zator-POPRAD Stary Sącz 3-1 (25:23, 20:25, 25:21, 25:17)