Cztery gimnazja wzięły udział w turnieju zorganizowanym przez ZSO Zator. Siatkarskie reprezentacje szkół z Tomic, Witkowic, Wysokiej i Zatora zmierzyły się w walce o Puchar ZSO Zator. Sport – Przyszłość – Edukacja, to hasło główne imprezy, która była również mikołajkową niespodzianką dla miłośników piłki siatkowej.

Zawody odbywały się na dwóch boiskach i grano do dwóch wygranych setów. Obsługą imprezy zajmował się UKS Sokół Zator. Arbitrami poszczególnych meczów były zawodniczki III ligowej drużyny Sokoła. Zwycięzcą turnieju została drużyna Sokoła Zator, która już w przyszłym roku weźmie udział w ligowych rozgrywkach „Kadetek” Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej . Nasze zawodniczki wyprzedziły w tabeli CROSS Tomice i Orła Witkowice. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum z Wysokiej. Najlepszą zawodniczką turnieju została Patrycja Dudziak z UKS Sokół Zator.

Piramida siatkarska w zatorskiej hali rozpoczęła się już w piątek zajęciami dla przedszkolaków. Sobotnie przedpołudnie to turniej gimnazjum, który poprzedzał finałowe wieczorne zmagania seniorek Cordia Plus Zator. Weekend w hali kończył niedzielny turniej piłki nożnej organizowany przez LKS Zatorzanka.

1 UKS SOKÓŁ Zator

2 UKS CROSS Tomice

3 Orzeł Witkowice

4 ZS Wysoka