Dużo ostatnio pisaliśmy o sukcesach naszych „exportowych” zawodników. Jednak zaplecze kadr też nie próżnuje. Ostatnio, znakomity wyścig podczas Mistrzostw Polski pojechał Michał Śliwiński. W zawodach o Puchar Prezesa Pzkol, Michał minimalnie przegrał podium, jednak na tej trasie jego czwarta lokata to bardzo dobry wynik. Zwłaszcza, że jako jeden z niewielu juniorów młodszych, miał obowiązek reprezentowania klubu w sztafecie drużynowej, a to bezsprzecznie pozostawiło ślady zmęczenia.

Mimo wszystko Michał zaliczył udany start i już niebawem powalczy o swój pierwszy medal Mistrzostw Polski podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Wiśle. Zwycięstwo w ostatnim Pucharze Polski i wyścigu w Orawce, pozwala wierzyć na udany występ naszego kolarza.

W Wiśle będzie nas reprezentował również Kamil Łaziński, który uzyskał kwalifikacje do Olimpiady Młodzieży podczas ostatnich dwóch Pucharów Polski.
Do treningów powraca również nadzieja naszego teamu – Marcin Sermak. Marcin, po skomplikowanym złamaniu jest już w pełni sił i od miesiąca rozpoczął przygotowania do startów. Być może zobaczymy go już we wrześniu podczas edycji Pucharu Polski, gdzie nasi kolarze walczą o pierwsze miejsce w drużynowej klasyfikacji generalnej Pucharu. Aktualnie, zajmują drugie miejsce z minimalną strata punktową do liderów.