Na obiektach sportowych w Dulowej w dniu 21.05.2017 odbyły się zawody lekkoatletyczne o Mistrzostwo Trzebini i Powiatu Chrzanowskiego w poszczególnych konkurencjach dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem o czym świadczyła duża liczba startujących –blisko dwustu uczestników.

Zawodnicy naszego klubu oraz uczniowie klas sportowych ZSO Zator zdobyli 4 złote 10 srebrnych i 5 brązowych medali. Najlepiej spisała się zawodniczka UKS SOKÓŁ Zator – Ilona Dębska, która zdobyła aż cztery złote medale – w biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłką lekarską i skoku wzwyż. Wśród chłopców cztery srebrne medale wywalczył Dawid Śliwiński – w biegu na 60 m i 600m w skoku w dal i rzucie piłką lekarską. Dwa medale zdobył Wojciech Wójcik w biegu na 60m – brąz i srebro w biegu na 600m. Dwa medale z Trzebini przywiozła Aleksandra Szwagrzyk – skok w dal – brąz i skok wzwyż – srebro. Trzecie miejsce skokiem na odległość 4m zapewnił sobie Adam Romański . Srebrny medal za skok wzwyż otrzymał Mateusz Gałuszka, a za rzut piłką lekarską Karolina Bercol. Marcelina Konik zajęła III m w rzucie piłką lekarską a wśród chłopców w tej konkurencji srebrny medal zdobył Jakub Kamiński a brązowy Oskar Falkowski.

Do sportowej rywalizacji stanęły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini, Szkoły Podstawowej nr 6 w Trzebini, Szkoły Podstawowej w Płokach, Szkoły Podstawowej w Psarach, Szkoły Podstawowej w Młoszowej, Szkoły Podstawowej w Myślachowicach, Gimnazjum nr 1 w Trzebini, Gimnazjum nr 2 w Trzebini, Dziennego Ośrodka Młodzieżowego – „Domu w Gaju”, dwie drużyny Klubu Sportowego Victoria Trzebinia oraz ekipy z Chrzanowa, Krzeszowic, Olkusza i Zatora