Znakomite wyniki osiągali nasi zawodnicy podczas II eliminacji Pucharu Szlaku Solnego w Rabce Zdroju.

Największą niespodzianką (choć zdaje się to już niebawem być normą), był start Gabi Wojtyły. Była nieosiągalna dla swoich rywalek, a niepokonanej dotąd Kai Karkuli „włożyła blisko minutę”.

W konkurencji juniorek młodszych tuż za podium znalazła się Klaudia Demkowska, której forma rośnie z wyścigu na wyścig. Do zwycięstw przyzwyczaił nas już Beniamin Demkowski i w Rabce też udowodnił, że jest jednym z najlepszych juniorów w Polsce. Bardzo dobrze pojechali jego koledzy klubowi w tej kategorii. Zwłaszcza pierwszoroczny Kamil Bukowski zajmując 4 lokatę potwierdza, że jego rozwój idzie w dobrym kierunku. Na szóstym miejscu przyjechał Rafał Wróbel. Nadzwyczajny występ odnotowała Rita Malinkiewicz. W kategorii juniorek pojawiła się cała krajowa czołówka a nasz zawodniczka zajmując 3 miejsce przegrała tylko z 5 i 7 zawodniczką Mistrzostw Europy i była najlepszą w swoim roczniku, pokonując Elżbietę Figurę – ubiegłoroczną mistrzynię Polski.

W młodziczkach 4 miejsce zajęła jeżdżąca od niedawna w naszych barwach Sylwia Gorycka, a po zwycięstwie na finiszu do pierwszej dziesiątki dostała się Natalia Chojna. Należy zaznaczyć, że Sylwia to nie kto inny, jak siostra Pauli Goryckiej, aktualnej wicemistrzyni Europy!!! W kategorii orlik na 9 pozycji ukończył wyścig Arek Żabiński. Na zawodach w Rabce zadebiutował zaledwie 8 letni Sebastian Kubas. To najmłodszy zawodnik w historii naszego klubu. Dla chętnych do zabawy z rowerem na terenie Gminy Zator zostanie stworzona specjalna sekcja rozwijająca zainteresowania i sportowe marzenia najmłodszych sportowców.